Із нагоди вшанування пам’яті Великого Каменяра учні
10 класу із вчителем української мови Гурняк О.Г. та бібліотекарем школи Молочій
І.В. відвідали Львівський національний літературно-меморіальний музей
Івана Франка. З цікавістю та
захопленням всі слухали розповідь екскурсовода, цікавились повсякденним життям
сім’ї, розпитували про літературну та громадську діяльність поета.


