От
і віддзвеніли у місті Лева «Сурми звитяги», Всеукраїнський дитячо-юнацький
фестиваль мистецтв. Яких тільки талантів не було на фестивалі: і хоровий спів,
і сольні вокальні виступи, і танці. А 28
листопада відбулось довгоочікуване нагородження переможців. В Оперному театрі
ім.С.Крушельницької зібралась найталановитіша молодь України. Отримала
заслужену нагороду і учениця 6-А класу нашої школи Лазорко Софія. Вона стала
дипломантом фестивалю в номінації «Авторська пісня». Наша юна зірочка сама
склала вірш та написала музику, за що й була нагороджена дипломом та медаллю.
Готувала Софійку вчитель музики Кузьменко Н.Я.

