Протягом двох тижнів учні 4-Б класу працювали над проектом "Подорож у Домініканський собор". Учні вчилися отримувати інформацію з різних джерел, аналізувати її, працювали у бібліотеці з довідковою літературою. У співпраці з батьками шукали тексти та малюнки в інтернеті. З презентаціями своїх досліджень учні виступали у класі. Потім учасники проекту поділились враженнями з друзями, що навчаються у 4-А класі і запросили їх на віртуальну екскурсію.






