Учні 2-а класу завітали у
шкільну бібліотеку на презентацію книг серії «Невидимий світ». Дітям розповіли
про необхідність бережливого ставлення до свого здоров’я, про шкоду поганих звичок.
Всі разом учні склали «Абетку
здоров’я», відповіли на питання вікторина та взяли участь у
веселих конкурсах.