Учні 3-А класу
перед літніми канікулами, вивчаючи рослини рідного краю, отримали від Ольги
Олегівни завдання влітку зібрати
гербарії. І от нарешті діти отримали можливість похвалитись своїми здобутками:
на уроці природознавства вони презентували свої роботи.