Одним із заходів
до Дня людей похилого віку став концерт, який підготували учні 9-А, 9-Б та 11-А
класів для мешканців геріатричного пансіонату (будинку престарілих). Наші
школярі співали для літніх людей зворушливі сучасні та на народні пісні, виконували
вірші та фортепіанні п’єси. А потім почастували стареньких солодощами. Мешканці
пансіонату дуже дякували, запрошували приходити ще та, прощаючись, співали
разом з дівчатками «Стелися, барвінку».