9
лютого 2017 року вчителем християнської етики Золотушенко Н.Р. проведено
вікторину на тему "Твори добро, остерігайся зла". В
ході вікторини діти представляли команду, її гасло та емблему. Цікавими для
дітей були заздалегідь продумані конкурси малюнків, читання віршів, пантомім та
"Хто я?". У нелегкій битві
перемогу здобула команда 6-Б класу. Команди нагороджені грамотами, символічними
медалями у вигляді сердець та солодощами.








