понеділок, 31 травня 2021 р.

Всеукраїнський конкурс "У римах світлих оживає слово"

25 травня 2021 року я був присутній на оголошенні переможців Всеукраїнського літературного конкурсу "У римах світлих оживає слово". Подія відбувалася у Першій медіатеці м.Львова. Це було дуже цікаве приміщення, не виразне зі двору і затишне всередині. Я вперше був у такому закладі. Це все та ж бібліотека, із великими стелажами книжок, збіркою DVD, але по-сучасному оформлена. Зайшовши туди, я занурився в зовсім інший світ. У великому просторому залі були розставлені стільці для гостей, а також стіл для журі. Вела дійство львівська поетеса Наталя Калиновська. Вона зачитувала свій чуттєвий вірш "У рима світлих оживає слово".
У конкурсі брали участь школярі із всієї України. Було надіслано дуже багато робіт із різних куточків держави. Вперше цей конкурс відбувся у 2018 році серед львів'ян. На наступний рік вже було понад 50 робіт. Минулого року, під час карантину, надійшло близько 100 творів із всієї області. А цього року конкурс став всеукраїнським. Коли зачитували лауреатів і володарів дипломів, я був дуже гордий почути своє прізвище серед такої кількості талановитих дітей. А ще я пишався тим, що журі відзначило багато робіт саме із моєї 77 школи.
Читаючи вголос свою байку, я дуже хвилювався, у мене тремтіли коліна, тому що я озвучував свою скромну роботу перед такими авторитетними людьми, які кожного дня стикаються із чудовими творами. Саме тому слова похвали від них були дуже приємними. Мені сильно сподобалось, що я зміг долучитися до світу прекрасного, побути поряд з такими талановитими людьми і відчути себе особливим.
Грицай Тарас, 6-В
Підсумки конкурсу «У римах світлих оживає слово»
Диплом І ступеня отримали:
Коцелівський Максим, 7-А кл.
Грицай Тарас, 6-В кл.
Диплом ІІ ступеня
Ярошевич Марта, 5-А кл..
Смеричевська Софія, 6-А кл.
Диплом ІІІ ступеня
Гаврилів Вікторія, 6-В кл.
Волос Анастасія уч. 5-А кл.
Мочурад Маріанна, уч. 6-А кл.
Грамотою за високий рівень творчої роботи нагороджено Ноджака Маркіяна, 6-А кл.
Подяки за участь у Всеукраїнському конкурсі "У рима світлих оживає слово" отримали 30 учнів нашої школи (ви їх бачите на фото). 
Бойко І.М.
Учасники конкурсу
 
Переможці конкурсу
 
Нагородження переможців в 1 медіатеці м.Львова