Про школуШкола побудована та відкрита у 1966 році колективами БУ - 13, БУ - 16, Бу - 539, БУ - 31, ЛБУ - 426 тресту "Львівбудпром". У нашому навчальному закладі є багато навчальних кабінетів, спортивний зал, майстерні, кабінет інформатики, хімічні та фізичні лабораторії, бібліотека.  У школі поглиблено вивчаються такі предмети, як економіка та інформатика, проводяться заняття з медіаосвіти, працює шкільний парламент. Вчителі нашої школи - досвідчені фахівці, які постійно підвищують свою педагогічну майстерність. Серед них вчителі-методисти, старші вчителі, переможці та лауреати конкурсу "Вчитель року" та інших конкурсів.
Школа - активний учасник освітніх ініціатив корпорації Інтел, бере участь у роботі міжнародного ресурсно-методичного центру IEARN, учні школи є учасниками, переможцями та призерами конкурсів, олімпіад, учнівських фестивалей.
Наша школа є тренінговим центром Програми Інтел "Навчання для майбутнього". Програма Іntel® «Навчання для майбутнього» - найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, ЦІППО АПН України, ОІППО, ОУОН ОДА та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички.
У школі працюють спортивні секції, хореографічний гурток, гурток "Медіаграмотність", "Робототехніка" та "Шахи". У школі працює учнівська редколегія, яка випускає газету "Хвилинка".

У школі навчається  666 учень у 24 класах (2021-2022 н.р.)

З них початкова школа -10 класів,

основна школа - 14 класів

Адміністрація школиДиректор школи
Демчук Зоряна Миколаївна 
(032) 2621700

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Полуліх Любов Степанівна
(032) 2620060

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Кисельова Світлана Миколаївна
(032) 2620060
                                   
  
Педагог-організатор
Копач Ірина ЙосифівнаПишіть нам на електронну адресу: 
77lvivschool@gmail.com